NEJLEPŠÍ SERVIS PŘI KOUPI A PRODEJI VAŠEHO KONĚ

NEKUPUJTE ZAJÍCE V PYTLI

Všechny koně, které najdete v mojí nabídce, jsem pro Vás osobně navštívila a vyzkoušela. Jako jedna z mála nezařadím do nabídky koně, kterého jsem nikdy v životě neviděla. Bez výjimky. Mnoho mých zahraničních klientů ode mě nakupuje jen na základě videa, aniž by koně osobně viděli. Vyžaduje to hodně důvěry, ale mí klienti vědí, že všechny koně znám osobně, natočila a vyzkoušela jsem je v tréninku, pozorovala na závodech – právě proto, abych jim mohla poskytnout ověřené a co nejpřesnější informace o jezditelnosti, charakteru a temperamentu. Ptejte se, jsem tu pro Vás.

Icon
KOMPLETNÍ VETERINÁRNÍ VYŠETŘENÍ U VŠECH KONÍ U

všech koní, které Vám nabízím, bylo provedeno základní veterinární vyšetření včetně rentgenových snímků v digitální kvalitě. Chci Vás naprosto otevřeně a transparentně informovat o aktuálním zdravotním stavu všech koní. Rentgenové snímky a protokol z klinického vyšetření Vám na vyžádání zašlu emailem a Vy je můžete konzultovat s veterinářem, kterému důvěřujete. Rádi byste nějaká doplňující nebo aktuální vyšetření a chcete si přizvat k vyšetření veterináře podle vlastního výběru? Není problém !

Kůň
NAJDU VÁM KONĚ NA MÍRU

Prohlédli jste si na mém webu videa a nejste si jistí, jestli kůň, který se Vám zamlouvá na videu, odpovídá Vašim požadavkům a je pro Vás vhodný? Zeptejte se… Napište mi, jakou máte představu, jaké máte zkušenosti, ambice, rozpočet.. Sestavím Vám nabídku přímo na míru! A pokud bychom pro Vás vhodného koně nenašli v Čechách, pomůžu Vám s hledáním koně v ostatních evropských zemích.

Icon
PRODÁM I VAŠEHO KONĚ

Rádi byste prodali svého koně? A nemáte čas nebo podmínky koně nabízet a prezentovat? Nevadí! Udělám to za Vás ! Vašeho koně můžu nabízet přímo od Vás z domova nebo Vám nabídnout komplexní služby na profesionální úrovni. Spolupracuji s několika vybranými jezdci a trenéry s mnohaletými zkušenostmi na té nejvyšší úrovni – a to jak v parkuru, tak v drezuře, stejně tako jako se specialisty na přípravu mladých koní. Citlivý a férový přístup ke koním je naší prioritou. Přivezte Vašeho koně k nám a my se postaráme o profesionální prezentaci (videa, fotografie, veterinární vyšetření), trénink a předvedení a pokusíme se koně v co nejkratším čase prodat. Více informací o podmínkách najdete pod odkazem “O NÁS”.

HLEDÁTE KONĚ? PAK JSTE TADY SPRÁVNĚ !

Hledáte koně? Pak jste tady správně!

Na těchto stránkách najdete kompletní přehled koní na prodej, které Vám v tuhle chvíli mohu nabídnout. Nezáleží na tom, jestli jste začínající nebo pokročilý jezdec – pokusím se vybrat koně, který bude vyhovovat Vašim požadavkům a finančním možnostem.

Kontaktujte mě, prosím, emailem a popište jakou máte představu o svém budoucím koni – jaké jsou Vaše zkušenosti, ambice a v jaké cenové kategorii budeme hledat. Sestavím Vám nabídku přímo na míru.

Tereza Bezrouková

 

Doporučujeme:


MÁTE NA MĚ NĚJAKÉ DOTAZY?

Kontaktujte mě!Ikona