NEJLEPŠÍ SERVIS PŘI KOUPI A PRODEJI VAŠEHO KONĚ

NEKUPUJTE ZAJÍCE V PYTLI

Všechny koně, které najdete v mojí nabídce, jsem pro Vás osobně navštívila a vyzkoušela – abych Vám mohla poskytnout ověřené a co nejpřesnější informace o jezditelnosti, charakteru a temperamentu. Nejste si jistí, jestli je pro Vás kůň, který se Vám líbí na videu, vhodný? Ptejte se. Jsem tu pro Vás.

Icon
AKTUÁLNÍ RTG-SNÍMKY U VŠECH KONÍ

Základní sada rentgenových snímků u všech koní je samozřejmostí. Ráda Vám je zašlu předem, abyste je mohli konzultovat se svým veterinářem. Rádi byste nějaká doplňující nebo aktuální vyšetření a chcete si přizvat k vyšetření veterináře podle vlastního výběru? Není problém!

Kůň
NAJDU VÁM KONĚ NA MÍRU

Prohlédli jste si na mém webu videa a nejste si jistí, jestli kůň, který se Vám zamlouvá na videu, odpovídá Vašim požadavkům a je pro Vás vhodný? Zeptejte se! Napište mi, jakou máte představu, jaké máte zkušenosti, ambice, rozpočet. Sestavím Vám nabídku přímo na míru! A pokud bychom pro Vás vhodného koně nenašli v Čechách, pomůžu Vám s hledáním koně v ostatních evropských zemích.

Icon
PRODÁM I VAŠEHO KONĚ

Ráda Vám pomůžu i s prodejem Vašeho koně. Můžeme ho nabízet od Vás ze stáje nebo využít služeb některé z mých partnerských stájí, kde se o Vašeho koně postaráme a připravíme mu profesionální prezentaci. Více informací o podmínkách najdete pod odkazem “O NÁS”.

Prověření koně na prodej

Na tomto webu najdete aktuální nabídku koní, které mám momentálně na prodej.
Zabývám se převážně skokovými koňmi, ale občas se tu objeví i koně vhodní pro drezuru nebo všestrannost.
Pokud máte k jednotlivým koním nějaké otázky, kontaktujte mě a napište mi, jakou máte představu  – jaké jsou Vaše zkušenosti, ambice a v jaké cenové kategorie budeme hledat. Sestavím Vám nabídku přímo na míru.

 

Doporučujeme:


MÁTE NA MĚ NĚJAKÉ DOTAZY?

Kontaktujte mě!Ikona